1 / 9
BMW 335i German Edition
13.500 €
10.08.2022 02:21

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

335

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

225 kw / 306 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 335i E92
Interior Design / Full leather, Black
Sports Car / Coupe
German edition
166.000 km
2.979 ccm
225 kW (306 Hp)
Benzin
ca. 9,5 1/100km
(combined)
ca.13,8 1/100km (urban)
ca.7,0 1/100km
(extra-urban)
Doors 2/3
Automatic transmission
Euro4
07/2007
A/C (man.)
Front and Side and
More Airbags
BLACK METALLIC

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

—__—
Потврден огласувач
078432699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам