1 / 8
Se izdava nov stan vo centarot na Stip
1 €
10.06.2022 11:30

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

58 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Stip

Se izdava nov stan vo centarot na Stip so povrsina od 58 m2 + podrum od 8 m2.
Stanot e novogradba i se izdava prazen ili namesten. Raspolaga so prostrana dnevna soba so kujna , spalna soba i kupatilo. Se naoga pozadi Osnoven Sud Stip (sproti stara distribucija). Moze da se koristi za ziveenje ili kancelarii.
Cena po dogovor

Tel: 078 / 391 - 858 Lidija

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Korsinik
Потврден огласувач
0000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам