1 / 12
MERCEDES 123 240 DIZEL 1981god.
4.500 €
Денес 13:42

Тетово / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

240

Година:

1981

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

MERCEDES 123 240 DIZEL
Proizveden 1981god.

Maksimalno socuvan .
> Napraven kompleten servis <

Cena : 4500euro.

Tel. : 071796007
Viber : 070329480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTOCENTAR
Потврден огласувач
071796007 / 070329480
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74kw 2004god. "AVTOCENTAR"

3900 €

AUDI A3 1.9 TDI 77kw Reg. 2008god. "AVTOCENTAR"

5800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам