1 / 5
Kuka Vo Berovo
20.000 €
Цената не е фиксна
19.05.2022 13:00

Берово / Берово

Број на соби:

15

Квадратура:

500 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Se prodava kuka vo centarot na Berovo
informacii 078473132

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nada
Потврден огласувач
078473132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам