1 / 6
BMW x3 2.0d 150konja Manuel
6.800 €
03.09.2022 01:04

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW x3 2.0d 110kw 2004
270.000km so servisna

Klima
Tempomat
Dugminja volan
Elektrika Stakla
Elektrika na retrevizori
Pola Koza
A-test foli
3 kluca fabricno
2 para bandashi 8 novi gumi
Set Zamajec Nov LLuk

Registiran cela god
Kupen Od Prv Sopstvenik

Kontakt - +389 72 230 777

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

oki
Потврден огласувач
070682032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам