1 / 2
DELOVI
450 €
Цената е фиксна
08.05.2022 15:06

Берово / Берово

Марка:

Kia

Модел:

Sephia

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Kia sephia za delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
38975531415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам