1 / 9
MERCEDES BENZ E 300 AMG
20.000 €
27.01.2023 19:53

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 300

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Prv sopstvenik na voziloto redovno servisirana i garazirana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071308239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам