1 / 2
se prodava kujnska vaga GORENJE
750 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2023 18:54

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

se prodava kujnska vaga GORENJE

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

sinisa
Потврден огласувач
072278910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам