1 / 7
SEAT LEON 1.6 tdi 2010 godina
6.200 €
14.05.2022 13:59

Виница / Виница

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5


SE PRODAVA SEAT LEON COPA 16TDI 105ks 2010 god. 217.000 km KAKO NOV EKSTRA! FUUL OPREMA KLIMATRONIK BORD KOMPJUTER START STOP SISTEM ZATEMNATI STAKLA ALUMINSKIBANDAZI NOVI GUMI I MNOGU DR.NAPRAVEN SERVIS REGISTRIRAN CELA GODINA BEZ SMINKA..NAPOMENA SO ORGINAL KILOMETRI PREKRASEN BUKVALNO BEZ NIKAKOV PROBLEM
ZACUVAN ENTERIER
PERFEKTEN MOTOR
REGISTRIRAN DO 01.2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ALEKSANDAR
Потврден огласувач
075467940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам