1 / 2
Grealka 3000 w so regulator
3.000 МКД
23.09.2022 13:36

Гази Баба / Скопје

Prodavam grealka vo odlicna sostojba 3000 w so regulator.
Cena 3000 den. Skopje
Tel.070/234-375

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Радијатори

Се продава од:

saso
tasko karadja 11 1-2
Потврден огласувач
070234375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам