1 / 4
Se iznajmuva dukan 25 kvadrati vo carsijata
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 11:56

Битола / Битола

Квадратура:

21 m²

Се изнајмува дуќан во старата битолска чаршија, покрај реката Драгор под аптеката кај рибарниците.

Дуќанот е 25 квадрати со променет одвод, довод и санитарен чвор.
Дополнителен магацински простор 6 квадрати.

Погоден е за изложбен салон, канцеларија, тобако.

Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Marjan
Потврден огласувач
070259072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам