1 / 9
TRAKTOR I PRIKLJUCNI MASINI
1.234 €
Цената не е фиксна
14.05.2022 17:25

Брвеница / Тетово

PRODAVAM TRAKTOR PRIKOLICA I PRIKLJUCNI MASINI
CENA PO DOGOVOR
PODETALNI INF. NA BROJ
072 317 698
072 317 698
072 317 698

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

grozde
tetovo
Потврден огласувач
070321048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам