1 / 4
Yamaha xlt
5.500 €
27.05.2022 02:26

Ѓорче Петров / Скопје

Odlicna sostojba uvezen od kanada mnogu malku koristen i napraveni servisi i popravki

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
070423826
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам