1 / 5
BMW 530d X-drive Sport-Aut
По Договор
08.05.2022 17:19

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 530d X-drive Sport-Aut

➡️ Siber
➡️ sport.normal.comfort
➡️ Navigacija
➡️ Bluetooth
➡️ Tempomat
➡️ Limit
➡️ Webasto
➡️ Auto color retrovizori
➡️ F1 menuvac 8g
➡️ Servisna Kniska
➡️ Senzor za dozd
➡️ Greaci retrovizori
➡️ Greaci sedista
➡️ Dvozonska klimatronik klima
➡️ 2 kluca fabricki
➡️ Zelen karton
➡️ Potrosuvacka CITY 9.2 OTVORENO 6.7
➡️ Napraven servis
🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ardit
Потврден огласувач
71831514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам