1 / 9
Алат за мебел
500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.05.2022 17:21

Пехчево / Берово

Испраќам по карго    

изработка на ракохвати за мебел (троседи, двоседи, фотељи итн)

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Trajce Andonovski
Потврден огласувач
078356309
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам