1 / 7
Se prodava audu A4 tdi 2002 god so ful oprema
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2023 08:54

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

115 kw / 156 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava audi A4 2.5 tdi 2002 god automatik tiptronik so ful oprema,kolata e registrirana do noemvri mesec 2023, garazirana i ekstra zacuvana kako nova.Nee udirana ni farbana nigde, ima nov akumulator napraven e mal servis vo maj mesec,smeneti se site filtri i ulje,a vo septemvri e napraven komplet golem servis i reparirana e bosh pumpata i istata e pod garancija.Vo nea e ulozeno 1200 evra proslite 2 meseca. Cena 4300 evra no nee fiksna,mozna zamena za pomalo vozilo .

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Robert
Потврден огласувач
078442087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам