1 / 3
Продавам Тостер, погоден за правење вафли,крофни итн
700 МКД
20.06.2022 14:49

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Продавам Тостер, погоден за правење вафли,крофни итн.
Тостерот е нов и е купен во Грција.
Цена: 700den
Телефон: 074203693

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
074203693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам