1 / 5
Продавам кошула Levi’s XL
1.500 МКД
20.06.2022 14:49

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Кошули

Големина:

XL

Боја:

Сина

Продавам кошула Levi’s, неносена и ганц нова.
Цената е 1500ден и може да се види и проба било кое време, бидејќи работам од дома.
Број:XL
Телефон: 074203693

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
074203693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам