Prodavam kukja vo Mađari
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.05.2022 19:14

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

530 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Blagoja Stefkovski

Prodavam kukja vo Mađari nova .može zam

ena za pomal stan so doplata.može da se javite i na 070 245 033.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

sasko
Потврден огласувач
070759457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам