1 / 6
Renault Fluence 1.5 dci NEUVEZENA
5.400 €
20.05.2022 00:07

Битола / Битола

Марка:

Renault

Модел:

Fluence

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava renault fluence 1.5 dci 63 kw 86 ks.Voziloto ne e uvezeno, kupeno e od red auto Bitola, jas sum vtor gazda.Kolata e so REALNI 189 900 km, redovno servisirana na 10 000km, registrirana do 12.2022, so skoro novi letni Tigar i zimski gumi Kelly i ima mnogu mala potrosuvacka od 5 l na 100 km.
Od oprema ima:
Multifunkcionalen volan
Elektricni prozori napred i pozadi
Elektricni retrovizori
Klima
Tempomat
Fabricki zatemneti stakla
Isofix sedista
4 airbag
Bord kompjuter
2 kluca

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
075207005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам