1 / 5
Нова кујна
600 €
Цената не е фиксна
02.10.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Итно продавам неискористена кујна 2 м должина со пулт, висечки елементи, корпус од иверка заедно со плотна комплет техника (фрижидер, машина за садови, мијалник и чешма). Во однос на цената има простор за договор

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

Dzeren
Потврден огласувач
077932779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам