1 / 7
Bandasi so gumi 17ki 5x120 bmw 2 gumi SE Novi
250 €
08.05.2022 19:39

Демир Хисар

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

7.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

120

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

45

Дијаметар на гума:

17

Za info 078 435 525
Za info 078 435 525
Bandazi za bmw 5x120 17ki
Komplet so gumi 225 45 17
2 gumi SE Novi
Za info 078 435 525

Za info 078 435 525

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

MERCEDES
Потврден огласувач
072245390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам