1 / 3
Lenovo Thinkbook 13s
21.000 МКД
01.07.2022 17:53

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Prodavam Lenovo Thinkbook 13s vo odlicna sostojba. Prv gazda, kupen od Anhoch Skopje 2020 godina.

13 inchen ekran IPS Full HD
i5 8265U procesor
8gb ram (moze da se nadogradi)
Intel UHD Graphics 620
256 ssd
Licenciran Windows 11 Pro

Kontakt:
Stefan 070558882

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
070558882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам