1 / 4
Kawasaki ER6N
3.200 €
16.05.2022 16:54

Виница / Виница

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2007

Модел:

ER6N

Километри:

35000

Registriran cela godina

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

078453970
Потврден огласувач
078453970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам