1 / 1
Камин на пелети алфа плам - Лука
40 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.06.2022 23:54

Прилеп

Карактеристики:
Капацитет: 8,37 kW
Димензии: 500 x 470 x 940 mm
Пречник на димен отвор:80 mm
Потрошувачка на пелети мин/макс:0,82/2,03kg/h
Максимално време на работа со полн резервоар:28h
Капацитет на резервоарот за пелет: 23kg
Волумен на загревање:140 m3
Површина на загревање:44-54 m2
Тежина: 110/128 kg
Степен на искористеност:84,55 %

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

Nena
Потврден огласувач
078209100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам