1 / 12
VW PASSAT B5 UNIKAT
1 €
27.05.2022 15:58

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

VW PASSAT 1.9 tdi 110ks 81 kw KLIMATRONIK
Specijal generalno servisiran ,i so mnogu bogata oprema
REGISTRIRAN DO 03.2023 plus ZELEN KARTON

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

bojan
Потврден огласувач
071490759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам