1 / 10
AUDI A6 FACELIFT
По Договор
16.08.2022 15:07

Гостивар / Гостивар

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Останато

AUDI A6 3.0 QUATRRO FACELIFT 🇨🇭
•GODINA 2015
•3.0TDI 272ks
•FACELIFT
•QUATTRO
•165 000 km
•4 ZONSKI KLIMATRONIK
•20” FELGI SO NOVI GUMI
•REGISTRIRAN CELA GODINA
Moze zamena so nasa ili vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Premium Car’s
Brakja Blazheski
Потврден огласувач
078202200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам