1 / 7
Prodavam 4 Bandazi so 2 novi gumi
300 €
Цената е фиксна
30.09.2022 14:30

Битола / Битола

Se prodavaat komplet 4 bandazi, dijametar 16-ki so 5 dupki.

Dve od gumite se vo ekstra sostojba novi (Riken 205/55/16), vozeni samo edna sezona (mozhe da se zabelezhi), ostanatite dve ne se vo dobra sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
075658811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам