1 / 10
Reno Clio 1.4 16v 2001
1.850 €
14.05.2022 20:32

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

72 kw / 98 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Reno Clio 1.4 16v 2001
Benzin
A-test plin
A-test folii
Registriran do 23.9.2022
Napraven Golem i Mal servis
Gumi vo ekstra sostojba
✅CENA 1850e ne e fiksna✅
-
-
Za podetalni informacii ☎️070-509-350☎️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

****
Потврден огласувач
070509350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам