1 / 5
Samsung S8 Plus Tablet / S8+ / 12,4”inch / Tablet
780 €
12.06.2022 09:42

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

12" инчи

Prodavam nov neotpakovan tablet Samsung S8+ so vrvni performansi komplet so neotpakovana Samsung originalna cover/tastatura koja cini okolu 250eur samo tastatura.
Gi prodavam samo vo komplet, ne oddelno. Vo tabletot ima i “S Pen” koe e kompitabilno so samiot tablet.
Za negovite performansi ve molam poglednete na:
(https://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_s8+-ampp-11342.php)

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Electronics Store
Потврден огласувач
071239514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам