1 / 1
Преубав камп во Градиште!
1 €
Цената не е фиксна
22.06.2022 21:17

Охрид / Охрид

Се продава еден од 10-те најубави кампови во Градиште-Охрид !
Камп приколката е домаќински сочувана со сопствен двор и сопствено вц+туш кабина и е еден од ретките кампови што е поврзан со канализацијата во градиште.
Буквално камп-приколката е како куќа со сите можни елементи во неа.
Приколката мора да се види на лице место!
За повеќе информации :
Доктор Мирче : 076-443-309
Цена по договор!

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

VLaDe
Потврден огласувач
071275801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам