1 / 8
Se Prodavaat Dve Toyo Letni Gumi 255 30 19 / 255-30-19
50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.06.2022 10:22

Неготино / Неготино

Испраќам по карго    

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

255

Висина:

30

Дијаметар:

19

Se prodavaat dve letni gumi Toyo so Dimenzii: 255/30/19. Vo odlicna sostojba i so odlicna shara.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
076596514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам