1 / 6
svilen jorgan, neupotrbuvan 3500 den
3.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.05.2022 08:08

Скопје Центар / Скопје

svilen jorgan, neupotrbuvan 3500 den,rozevo so zlatno, svila so pamuk polnet, miraz neotvoren

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Јоргани

Се продава од:

irena
Потврден огласувач
070370408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам