1 / 6
kompjutersko biro, 3000 den
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.05.2022 08:26

Скопје Центар / Скопје

funkcionalno relativno malo, moze i za pomalo dete, so izvlekuvanje e tastaturata, fioka kolku za kabel, slusalki....i nekoja druga mala oprema, nema fioki za knigi

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

irena
Потврден огласувач
070370408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам