NIVA POGODNA ZA VIKENDICA
6 €
20.09.2022 11:31

Штип / Штип

Квадратура:

1242 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

NIVA POGODNA ZA VIKENDICA NA 8MI KILOMETAR.
1242M2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

nenad
Потврден огласувач
070339616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам