1 / 5
Продавам одлично сочуван ЛЦД ТВ
100 €
22.03.2023 09:19

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Quart

Производ:

LCD

Големина:

58 cm (23 inch)

Продавам многу малку користен ЛЦД телевизор Марка Кварт. Телевизорот е користен многу малку во работна соба. Има одлична слика и карактеристики. Има и два ХДМИ влеза и УСБ, СЦАРТ и други влезови/излези. Нема You Tube и Netflix. Дијаметарот на екранот е 58 цм. Има веќе монтиран држач за на ѕид. Со оригинално далечинско. Телевизорот е како нов. Уште долго ќе ве служи.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
070 341 551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам