Нега и грижа за деца и стари лица
По Договор
09.05.2022 10:05

Ѓорче Петров / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Над 20 годишно искуство со чување на дечиња од најмала возраст и грижа за стари лица.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Лена
Потврден огласувач
078701604
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам