1 / 3
FIAT PUNTO
1 €
13.05.2022 13:21

Виница / Виница

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam Fiat Punto.
Informacii na tel 077 682 682 ili 078 371 300.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070410196
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам