1 / 5
Nova roba gumi za terenski vozila 245/70R16
6.500 МКД
Цената е фиксна
28.07.2022 11:50

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

245

Висина:

70

Дијаметар:

16

🆕 Nova roba gumi za terenski vozila konecno dostapni
🔴 245/70R16 Windforce CatchFors A/T2 - 6.500 DENARI
🇪🇺 EUROPE MARKET 🚛🏠 ISPORAKA = GRATIS
☎️📱 TELEFON & VIBER & Whats App +389 71 294 000

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам