ШУМА ДО БРАНА ЗЛЕТОВИЦА
99 €
05.02.2023 10:09

Штип / Штип

Квадратура:

33000 m²

Тип на земјиште:

Останато

ШУМА ДО БРАНА ЗЛЕТОВИЦА 33000 М2 ПОГЛЕД ВО ЕЗЕРО
ТЕЛ. ЗА КНТАКТ: 078264693 MILANCO

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

nenad
Потврден огласувач
070339616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам