1 / 3
Klima Qvadro
3.500 МКД
Цената не е фиксна
20.05.2022 13:32

Гази Баба / Скопје

Klima qvadro, vo ispravna sostojba.
ПРОДАДЕНА

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од:

Mirce
Потврден огласувач
71303216
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам