КЛАСИК КОМПАНИ 2010 ИМА ПОТРЕБА ОД РАБОТНИЦИ
1 €
09.05.2022 13:51

Охрид / Охрид

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

ГРАДЕЖНАТА ФИРМА КЛАСИК КОМПАНИ 2010 ИМА ПОТРЕБА ОД:
-ШОФЕРИ СО Ц И Е КАТЕГОРИЈА
-МАЈСТОРИ ЗА МОНТАЖА НА БЕКАТОН ПЛОЧКИ
-МАЈСТОРИ ЗА ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА
-ГРАДЕЖЕН ИНЖИНЕР
ОСИГУРУВАЊЕ НА ПОЛНО РАБОТНО ВРЕМЕ,РЕДОВНА ПЛАТА.
КОНТАК ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ 071-298-263

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

КЛАСИК КОМПАНИ 2010 ДООЕЛ ОХРИД
Потврден огласувач
071298263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам