1 / 8
Audi A8 / 2011 god
1 €
Цената е фиксна
09.05.2022 13:54

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi
A8
Godina 2011
Reg do 02 2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Andi
Потврден огласувач
070525009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам