1 / 4
Clermont Rocky
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.08.2022 10:27

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

20 "

Velosipedot e mnogu socuvan koristen samo 3 meseci. Poteklo EU Grcija Atina

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам