1 / 12
Se prodava BMW F30
16.000 €
24.05.2022 13:00

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam BMW F30 2013 135kw
Kolata ima registracija do 04.2023god i ima napraveno golem servis.
Poveke info na 078 266 186

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Михајло
Потврден огласувач
078266186
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам