1 / 5
OPEL ZAFIRA 1.6 CNG-METAN
3.000 €
19.05.2022 11:30

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

71 kw / 97 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

⚡Opel zafira..
⚡1.6 motor..
⚡71 kw jacina...
⚡2003 prva registracia 2004...
⚡FABRICKI METAN - CNG...
⚡7 SEDISTA...
⚡ELEK.NA PROZORI..
⚡ELEKTRIKA NA RETREVIZORI...
⚡ABS...
⚡ZATEMNETI ZADNI STAKLA SO ATEST...
⚡EURO KUKA...
⚡ZA PO DETALNI INFORMACI...
⚡071 315 383...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kazim Demirovski
Потврден огласувач
071315383
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам