1 / 5
Nova tasna od STEVE MADDEN
2.700 МКД
Цената е фиксна
20.11.2022 09:24

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nova tasna od STEVE MADDEN donesena od SAD, samo etiketata e izvadena, mislev ke ja nosam, no nekako ne mi se uklopi vo stilot. Preubav bezvremenski model, moze da se nosi i vo raka i na ramo. Odlicno organizirana. Skapo platena. Cenite na ovie tasni vo Fashion Group se od 5500den nagore. Cenata e FIKSNA.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
071520838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам