1 / 9
Prodavam Philips Discman AZ6892
20 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 08:07

Кисела Вода / Скопје

Redok kolekcionerski primerok na Philips discman od rani 90-ti.
Ispraven i mnogu socuvan, cita cd bez problem. Vratickata za baterii ne se zatvara kako sto treba.
Doagja so futrola i traka za nosenje okolu ramo.
Moze zamena.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава / Можна е замена од:

Vlatko
Потврден огласувач
071919949
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам