1 / 5
Zongshen 125cc
5.700 €
Цената е фиксна
26.11.2022 12:54

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

2020

Модел:

Beneli 502cc

Beneli 502c Italijanski brend kopija na Ducati Diavel...
Prv sopstvenik pominati 2000km.
Mozi zamena za brzinsko!
Dajte ponuda.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Goce Stojanovski
Ul.Krste Nale Br.134
Потврден огласувач
070703339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам