1 / 12
САНРАЈС Куќа со прекрасен поглед во нас.Бараки во Охрид
300.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 10:38

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

187 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

175 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

населба Бараки

Агенцијата за недвижности Санрајс нуди на продажба куќа во населба Бараkи во Охрид со прекрасен неповторлив поглед на градот и езерото.
Одлична градба во перфектна состојба.
Куќата е на две нивоа,високо приземје + кат.
- На приземје поседува пространа дневна соба со трпезарија и кујна и со излез на голема тераса од 29м2, две спални соби, ходник, купатило и излез во голем двор на источната страна.
- На кат го има истиот распоред.
Има и гаража од 28м2.
Подовите се бамбусов лакиран паркет на приземје, ламинат на кат, ограда од ковано железо.
Вкупната квадратура на парцелата е 261м2, а објектот во основа e 86м2.
Се продава комплет со ствари и електрични уреди.
Веднаш вселлива со чист имотен лист.
Цена 300.000 евра.
За подетални информации на:
070 331 791
070 331 791
070 331 791

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

САНРАЈС - Охрид
Булевар Туристичка бр.28/1-8
Потврден огласувач
070331791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам